Energiya tejovchi loyiha!
Kompaniya Leader Glass E-auksionda g‘olib chiqib, “Yangi Avlod” maxsus sanoat zonasi hududida investitsiya loyihasini amalga oshirish bo‘yicha bitim imzoladi.
Leader Glass 3,5 gektar maydonda metall konstruksiyalar va energiya tejovchi oyna ramkalarini ishlab chiqarishni yo‘lga qo‘yadi. Loyiha mahalliy bozor ehtiyojlarini qondirish va import hajmini kamaytirishga qaratilgan.
Loyiha doirasida 50 ta yangi ish o‘rni yaratiladi. Bu mahalliy aholiga yangi bandlik imkoniyatlarini taqdim etadi.
Leader Glass o‘zining yangi loyihasi orqali mahalliy sanoat salohiyatini oshirish, zamonaviy texnologiyalarni joriy etish va energiya samaradorligini kuchaytirishni maqsad qilgan.

Энергоэффективный проект!
Компания Leader Glass стала победителем E-auksion и подписала соглашение о реализации инвестиционного проекта на территории специальной индустриальной зоны “Янги Авлод”.
Leader Glass создаст производство металлических конструкций и энергоэффективных оконных рам на участке площадью 3,5 гектара. Проект направлен на удовлетворение потребностей внутреннего рынка и сокращение импорта.
В рамках проекта будет создано 50 новых рабочих мест, что предоставит дополнительные возможности трудоустройства для местных жителей.
Благодаря новому проекту Leader Glass стремится повысить промышленный потенциал региона, внедрить современные технологии и улучшить энергоэффективность.