Energiya tejovchi loyiha!
Kompaniya Leader Glass E-auksionda g‘olib chiqib, “Yangi Avlod” maxsus sanoat zonasi hududida investitsiya loyihasini amalga oshirish bo‘yicha bitim imzoladi.
Leader Glass 3,5 gektar maydonda metall konstruksiyalar va energiya tejovchi oyna ramkalarini ishlab chiqarishni yo‘lga qo‘yadi. Loyiha mahalliy bozor ehtiyojlarini qondirish va import hajmini kamaytirishga qaratilgan.
Loyiha doirasida 50 ta yangi ish o‘rni yaratiladi. Bu mahalliy aholiga yangi bandlik imkoniyatlarini taqdim etadi.
Leader Glass o‘zining yangi loyihasi orqali mahalliy sanoat salohiyatini oshirish, zamonaviy texnologiyalarni joriy etish va energiya samaradorligini kuchaytirishni maqsad qilgan.

An energy-saving project!
Leader Glass has won the E-auction and signed an agreement to implement an investment project within the “Yangi Avlod” special industrial zone.
Leader Glass will establish the production of metal structures and energy-efficient window frames on a 3.5-hectare site. The project aims to meet local market demand and reduce import dependency.
Within the framework of the project, 50 new jobs will be created, providing employment opportunities for local residents.
Through this new initiative, Leader Glass aims to strengthen local industrial capacity, introduce modern technologies, and enhance energy efficiency.