Metallurgiyada yangi o‘zgarishlar!
Kompaniya Inova Union E-auksionda g‘olib chiqib, “Yangi Avlod” maxsus sanoat zonasi hududida investitsiya loyihasini amalga oshirish bo‘yicha bitim imzoladi.
Inova Union 2 gektar maydonda metall konstruksiyalar va metall mahsulotlar ishlab chiqarishni yo‘lga qo‘yishni rejalashtirmoqda. Ushbu loyiha mahalliy sanoatni rivojlantirish va import hajmini kamaytirishga qaratilgan.
Loyiha doirasida 300 ta yangi ish o‘rni yaratiladi. Bu esa mahalliy aholi va mutaxassislar uchun barqaror ish imkoniyatlarini ta’minlaydi.
Inova Union o‘zining yangi loyihasi orqali sanoatni rivojlantirish, mahalliy ishlab chiqarishni mustahkamlash va global bozorga chiqishni maqsad qilgan.

В металлургии — новые перемены!
Компания Inova Union стала победителем E-auksion и подписала соглашение о реализации инвестиционного проекта на территории специальной индустриальной зоны “Янги Авлод”.
Inova Union планирует наладить производство металлических конструкций и изделий на участке площадью 2 гектара. Проект направлен на развитие местной промышленности и сокращение импорта.
В рамках проекта будет создано 300 новых рабочих мест, что обеспечит стабильную занятость для местных жителей и специалистов.
Благодаря новому проекту Inova Union стремится укрепить промышленность, развить местное производство и выйти на глобальный рынок.