Yangi investitsion loyiha!
Pages Print kompaniyasi E-auksion savdosida gʻolib boʻlib, “Yangi Avlod” maxsus sanoat zonasi hududida investitsiya loyihasini amalga oshirish boʻyicha bitim imzoladi.
Pages Print 1 gektar maydonda tipografiya va poligrafiya mahsulotlarini ishlab chiqarishni yoʻlga qoʻyishni rejalashtirmoqda. Loyiha nafaqat ichki bozor ehtiyojlarini qondirish, balki eksport salohiyatini oshirishga ham qaratilgan.
Yangi ish oʻrinlari
Loyiha doirasida 200 ta yangi ish oʻrni yaratiladi. Bu esa mahalliy aholiga barqaror ish oʻrinlari va mutaxassislar uchun keng imkoniyatlar yaratadi.
Pages Print ushbu loyiha orqali mahalliy ishlab chiqarishni rivojlantirish va milliy iqtisodiyot taraqqiyotiga oʻz hissasini qoʻshishni maqsad qilgan.

Новый инвестиционный проект!
Компания Pages Print стала победителем аукциона E-auksion и подписала соглашение о реализации инвестиционного проекта на территории специальной индустриальной зоны «Янги Авлод».
Компания Pages Print планирует организовать производство типографской и полиграфической продукции на участке площадью 1 гектар. Проект направлен не только на удовлетворение потребностей внутреннего рынка, но и на повышение экспортного потенциала страны.
В рамках проекта будет создано 200 новых рабочих мест, что обеспечит стабильную занятость для местных жителей и создаст возможности для квалифицированных специалистов.
Реализация данного проекта отражает стремление Pages Print к развитию местного производства и внесению вклада в дальнейший рост национальной экономики.